Cambridge
   International
   School
   * * * * *

Kërko
Lidhje të shpejta
| Google+ |
 Fillorja (Klasa 0-5)


Parashkollori - Regjistrohu
Klasa 1 - Regjistrohu
Klasa 2 - Regjistrohu
Klasa 3 - Regjistrohu
Klasa 4 - Regjistrohu
Klasa 5 - Regjistrohu
Udhėzuesi pėr prindėrit
Lista e pėrgatitjes pėr universitet
Programet shtetėrore 1-5Cikli II, Klasa 6,7,8


Klasa 6 - Regjistrohu
Klasa 7 - Regjistrohu
Klasa 8 - Regjistrohu
Programet: Cambridge Secondary 1
Pranimet nė Ciklin 2
Mėsimi i gjermanishtes
Programet shtetėrore 6-9Cikli III, Klasa 9,10


Klasa 9 - Cambridge IGCSE
Klasa 10 - Regjistrimi nė tė mesme
Dėftesa e lirimit
Dėftesa Cambridge ICE
Rregullore, politika, ndihma ndaj prindit
Pse tė mesmen tonė?
KURSE ONLINE, kl.9-10Cikli IV, klasa 11,12,13


Klasa 11 - Cambridge As Level
Klasa 12 - Cambridge A Level
Klasa 13 - Cambridge A Level
Orientimi drejt universitetit
Pranimi nė tė mesmen
Njohja e kualifikimeve tė Kembrixhit
Kurse As & A LevelArtikuj - Lajme


Projektet studimore
Cambridge School Conferences
Kėrkohen mėsues
Statuse nga facebook
Letėr nga prof.dr.Albert Frashėri
Projekti "Naim Shqipėria"
Aftėsitė e shekullit 21
Albumi Zėri i Atdheut
Sa vjet pėrpara tė tjerėve jemi?
Pėr librat, nga Abdi Baleta
Besimi fetar dhe shkolla - George Frendo
Plani kunder abuzimit me besimin dhe fene
Marie Lasgush Poradeci - Koncepti i KombitRreth nesh


Paraqitja
Artur Shkurti - Themelues i shkollės
Fakte dhe shifra
Muzeume, eskpozita dhe koleksione
Profesione dhe oferta pune
Karta e Performancės 2016-2017
Sa vite para tė tjerėve jemi?
Kurse Online
Mjediset tona
Ēfarė na bėn tė papėrsėritshėm?
***OLIMPIADA XVIII KOMBĖTARE, 2018


Olimpiada XVIII e Matematikės,2018
Olimpiada XVIII e Shkencės, 2018
Olimpiada XVIII e Gjuhės Shqipe, 2018
Olimpiada e Kompetencės Globale, 2018
OLIMPIADA PĖR SHKOLLĖN E MESME
Ceremonia e Ndarjes sė Ēmimeve
Olimpiada XI e Parashkollorėve, 2018
FESTIVALI I KERCIMIT - VOTA IME
Studentė tė toplistės botėroreQendra e Zhvillimit Profesional


Hyrje nė programin e kualifikimit
Hyrje nė Certifikatė
M1 Eksplorim Mėsimdhėnie & Mėsimnxėnie
Diploma Ndėrkombėtare e Kembrixhit
M2 Mėsimdhėnia & Mėsimnxėnia nė veprim
M3 Zhvillimi i praktikės
Kriteret e Vlerėsimit tė Mėsuesit


 

| SCARDUS Web Hosting | Web Application Developed by: Arbora Dalaçi, Dardan Dalaçi |